Znowu to robimy!

Znowu to robimy!

Salony Meblowe EWRO kładą szczególny nacisk na promowanie zagadnień związanych ze zdrowym snem. W naszym zabieganym świecie, wypełnionym intensywną pracą, ciągłym pośpiechem i wiecznym gonieniem coraz częściej zwracamy uwagę na odpowiednią regenerację naszego organizmu. Niestety bardzo często zapominamy o właściwym wykorzystaniu dobrodziejstwa związanego z naturalnym czasem odpoczynku jakim jest nasz sen. Zdarza się, że budzimy się rano z bólem pleców, karku – ogólnie rzecz ujmując mało komfortowo. A dodatkowo nie do końca wyspani z powodu ciągłych zmian pozycji snu spowodowanych zdrętwieniem.

Dlatego warto zapoznać się najnowszymi wynikami badań i trendów w tej materii. Czasem potrzeba dokonać niewielkich zmian naszych nawyków, aby poczuć znaczącą poprawę naszego samopoczucia bezpośrednio po obudzeniu. Być może tym rozwiązaniem będzie tylko wymiana poduszki. Czasami wystarczy zastosować inny model stelaża aby pełniej wykorzystać dobroczynne oddziaływanie naszego materaca. Niekiedy jednak konieczna może być wymiana materaca, aby uzyskać właściwe podparcie naszego ciała pomagające w rozluźnieniu mięśni podczas snu. W każdym z tych aspektów jesteśmy gotowi Wam pomóc! Poprzez systematyczne, specjalistyczne szkolenia posiedliśmy umiejętności, dzięki którym odpowiedzialnie dobierzemy właściwe rozwiązanie. I do tego absolutnie na każdą kieszeń!

Aby zobrazować efekt naszych działań kolejny już raz zaprosiliśmy Kamila Liedke z Poznania – który z racji swojej pracy zajmuje się tymi zagadnieniami. Dodatkowo będzie gotowy ukazać każdemu, kto odwiedzi nasz Salon Meblowy EWRO przy Al. Konstytucji 3 Maja 5 w Lesznie (obok McDonald’s) jak się czuje człowiek bez napięcia mięśni. Czekamy na Was w sobotę w godzinach 10-14