Zakończenie Weekendu z fizjoterapeutą.

Zakończenie Weekendu z fizjoterapeutą.

Zakończyła się akcja Weekendu z fizjoterapeutą. W naszym Salonie Meblowym przy Al. Konstytucji 3 Maja 5 gościliśmy w dniach 15-16 listopada Jacka Kaczmarka – specjalistę w zakresie doboru materacy i poduszek celem zapewnienia optymalnych warunków zdrowego snu. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które skorzystały z naszej probozycji i zobaczyły na własne oczy oraz poczuły na własnej skórze z jak złożonym zagadnieniem mieliśmy do czynienia. Bardzo często okazywało się, że optymalny materac niekoniecznie był tym preferowanym na początku rozmowy.

Wykorzystaliśmy również ten czas na wewnętrzne szkolenie, w którym uczestniczyli wszyscy sprzedawcy naszych salonów. Od tej chwili mogę potwierdzić, że każdy klient odwiedzający Salony Meblowe EWRO trafi do osoby specjalistycznie przeszkolonej, potrafiącej profesjonalnie dobrać materac, poduszkę oraz stelaż. I ten sposób poprawić komfort naszego spania – tymi słowami Jacek Kaczmarek podsumował swoją wizytę w Lesznie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów – bardzo chętnie podzielimy się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w ostatni weekend.