Salon – oaza spokoju … miękkie narożniki wygodne sofy …

Salon – oaza spokoju … miękkie narożniki wygodne sofy …

Meble do Salonu są z jednym z ważnych elementów wyposażenia naszego domu. Pomieszczenie w którym najczęściej przyjmujemy gości, ale to także przestrzeń, która służy nam do odpoczynku – kiedy wracamy po ciężkim dniu w pracy, czy po prostu chcemy spędzić miło i komfortowo czas z rodziną. Podczas tego wyboru, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy – wypełnienie siedziska, wysokość oparcia, rodzaj tkaniny a także głębokość mebla oraz funkcjonalność. Ostateczna decyzja to przede wszystkim wygoda i dopełnienie naszej aranżacji.

Wybór mebla

Wybór odpowiedniego mebla w bardzo dużej mierze zależy od potrzeb naszych i naszych bliskich. A także komfortu jakiego oczekujemy. Dlatego warto dobrze przeanalizować czy potrzebujemy sofy? a może narożnika? oraz jak często przyjmujemy gości by uwzględnić funkcję spania?. Ważnym aspektem jest również skonfigurowanie odpowiedniego zestawu, zależnego od przestrzeni jaką dysponujemy a także nawiązać do stylu pozostałych pomieszczeń – klasyka, nowoczesność a może glamour ?

Dopełnienie aranżacji

W zależności jaki obieramy styl aranżacji domu, dostępne są różnorodne opcje konfiguracji mebli wypoczynkowych o szerokim wyborze kolorów i faktur tkanin a także naturalnych skór. Ta reprezentacyjna przestrzeń, powinna być odpowiednio zagospodarowana posiadać nutę naszego charakteru, a jednocześnie służyć za praktyczną i funkcjonalną.

Idealny wybór MARKA POLIPOL – Ludzie i Meble

Firma POLIPOL daje nam tą możliwość by stworzyć swój własny mebel, gdyż posiada trzy kolekcje w których na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

 

LaVita

Charakteryzuje się skórą naturalną w najpiękniejszej formie.

 

InScene

Nowoczesność i trendy.

 

Emotion

To odzwierciedlenie klasyki

 

Posiadając różnorodność tkanin oddychających, miękkich i ciepłych, a także szczególnie odpornych i łatwych w pielęgnacji, użytkowanie oraz użytkowanie oraz utrzymanie mebla jest o wiele prostsze.

 

Natomiast kolekcja skór jest najwyższej jakości, trwała a także odporna na światło, nosi odrobinę natury do wnętrza.

 

Moduły posiadają funkcje, z których bez trudu uzyskasz pożądany efekt własnego mebla.

 

A my jako doradcy Salonów Meblowych EWRO chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat cech, zalet, właściwości a przy tym o pielęgnacji wybranych przez Państwa materiałów, które znajdują się na wybranym modelu. Posiadając na salonie meble o których piszemy mamy możliwości zaprezentowania Państwu ich charakterystycznej funkcjonalności.