POLIPOL z certyfikatem jakości "Golden M"

POLIPOL z certyfikatem jakości "Golden M"

Niemieckie Stowarzyszenie ds. jakości mebli (Deutsche Gütergemeinschaft Möbel e.V.) jest organizacją nadającą prestiżowy certyfikat jakości “Golden M“. Stowarzyszenie to zleca niezależnym instytutom przeprowadzenie testów mebli na podstawie znormalizowanych, międzynarodowych kryteriów jakościowych.

„Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli, który obowiązuje w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi przy tym pewną orientację podczas poszukiwania mebli wysokiej jakości. Oznacza też, że meble muszą spełniać bardzo restrykcyjne wymogi co do jakości, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Są szczegółowo badane pod kątem substancji szkodliwych. Certyfikat ten dotyczy także trwałości produktów oraz odporności na światło i ścieranie. Zapewnia również, że przy produkcji zostały zachowane wszystkie normy ochrony środowiska. „Złote M” można znaleźć jako przywieszkę, naklejkę lub etykietę bezpośrednio na meblu lub w informacjach o produkcie.

W naszych Salonach Meblowych EWRO takim certyfikatem okazują się meble firmy POLIPOL. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z meblami tego producenta i zachęcamy do zakupów!