Salony Meblowe EWRO

Jak powstała nasza firma? Wszystko rozpoczęło się ponad 20 lat temu w Rawiczu na terenie dawnej jednostki wojskowej od Hurtowni Artykułów do Produkcji Stolarskiej i sprzedaży akcesoriów, wykonywania formatek meblowych oraz szaf przesuwnych. Obecnie posiadamy specjalistyczny park maszynowy (nowoczesne piły, okleiniarki, centrum obróbcze CNC) umożliwiający realizacje najbardziej skomplikowanych zleceń. Systematycznie rozwijamy zakres naszej działalności. Aktualnie prowadzimy sprzedaż w czterech Salonach Meblowych. Posiadamy stolarnię, magazyny oraz flotę samochodów. Zatrudniamy 35 osób.

Co oferujemy naszym klientom? Naszym największym kapitałem jest doświadczenie, profesjonalizm i odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, ze gwarantem zadowolenia naszych Klientów jest wsłuchiwanie się w ich potrzeby, opinie oraz wychodzenie naprzeciw ciągle rosnącym wymaganiom. Aby podołać tym celom dysponujemy stabilną kadrą pracowników, nieustannie pogłębiamy wiedzę i zdobywamy nowe kwalifikacje. Cały czas poszerzamy naszą ofertę ze szczególną dbałością o jakość oferowanych przez nas produktów.

Co nas wyróżnia? Tym co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Kiedy poznamy wymiary oczekiwanych mebli wykorzystamy najnowsze technologie, uruchomimy naszą wyobraźnię i kreatywność, aby efekt końcowy dokładnie spełniał oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i trwałości. Większość oferowanych przez nas mebli można modyfikować, a jeśli to nie okaże się wystarczające, zaprojektujemy, wykonamy i zmontujemy meble ściśle odpowiadające wymaganiom naszych klientów. Zawieziemy je na miejsce docelowe własnymi samochodami, wniesiemy i profesjonalnie zmontujemy przez naszą grupę montażową. Zapewniamy również pełną opiekę posprzedażową – dysponujemy grupami serwisowymi, które na miejscu, u klienta rozwiązują wszelkie ewentualne problemy.

Nasi pracownicy. Realizacja naszych celów nie byłaby możliwa bez zaangażowania konkretnych ludzi. W Salonach Meblowych EWRO każdym stanowisku dysponujemy doświadczoną, wykwalifikowaną, stabilną i starannie dobraną kadrą. Regularnie uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach pogłębiających naszą wiedzę, kompetencję i umiejętności. To wszystko sprawia, że każdy nasz klient zostanie profesjonalnie obsłużony na każdym etapie realizacji sprzedaży.

Obszar działalności. Nasze Salony zlokalizowane są w Gostyniu, Rawiczu i dwa w Lesznie. Dowieziemy, wniesiemy i zmontujemy zakupione meble w każdej wskazanej lokalizacji w kraju i za granicą. Umeblujemy każde pomieszczenie: mieszkania i domy prywatne, biura, urzędy i całe firmy.