Krystian Arasimowicz - projektant z pasją

Krystian Arasimowicz - projektant z pasją

Salony Meblowe EWRO specjalizują się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar. Oczywistym jest, że za każdym projektem kryją się specjaliści – dlatego pragniemy przybliżyć naszych projektantów i ich efekty pracy.

Cykl zaczynamy od naszej rawickiej lokalizacji. W Salonie Meblowym EWRO w Rawiczu przy ul. Wały J. Dąbrowskiego 27 od ponad 9 lat pomysły naszych klientów ubiera w konkretne aranżacje Krystian Arasimowicz. Wykonuje projekty mebli kuchennych, biurowych, do pokoju dziennego, szaf pod wymiar. Jego realizacje znajdziemy w obiektach użyteczności publicznej, aptekach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, lokalach gastronomicznych, salach bankietowych i wielu, wielu innych – sfinalizował ponad 2 tys. zleceń. Obsługuje klientów z odległych lokalizacji – meble zaprojektowane , wykonane i zmontowane pod czujnym okiem Krystiana cieszą naszych klientów w Niemczech, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii oraz w Monako. Jego atutami są: doświadczenie, kreatywność, rzetelność, komunikatywność, precyzja, otwarcie na nowe technologie. Jak twierdzi: Uważasz, że Twój pomysł jest zwariowany i niemożliwy do realizacji? Przyjdź do mnie – pochylimy się nad tematem i wspólnie to ogarniemy.

Efekty pracy Krystiana można obejrzeć na naszym profilu Facebookowym i naszej stronie w dziale Nasze Realizacje. Większe projekty publikowane były w prasie branżowej – ostatnio w MAX Kuchnie.

Bezpośredni kontakt do Krystiana: 782 521 939 lub mailowy: kuchnierawicz@ewromeble.pl

Poniżej prezentujemy kilka projektów, które zostały przez niego zrealizowane w ostatnim czasie: