Dobry sen - dobry cały dzień!

Dobry sen - dobry cały dzień!

Dostrzegając ważność zagadnień związanych ze zdrowym, regenerującym snem Salony Meblowe EWRO zorganizowały w lutym akcję koncentrującą naszą uwagę na te aspekty.
Znakiem czasu jest, że żyjemy nad wyraz intensywnie spędzając wiele godzin w niekomfortowych dla naszego kręgosłupa warunkach. Siedząca praca, godziny spędzone za kierownicą, brak ruchu niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Na szczęście zaczęliśmy dostrzegać tę problematykę i coraz większą uwagę poświęcamy na poprawę zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia: ergonomiczne fotele, więcej ruchu, siłownia, zmiana diety. Pozostaje jednak ciągle niedoceniany obszar naszego życia mający niebagatelny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie – zdrowy sen. O dawien dawna jest to naturalny sposób regeneracji naszego organizmu. Niestety – czasem nie poświęcamy mu należnej uwagi.
Stąd nasze działania mające na celu wprowadzenie najnowszych wyników badań i trendów w tej materii. W Salonach Meblowych EWRO przykładamy szczególną uwagę do promowania tych pozytywnych nawyków poprzez: specjalistyczne, cykliczne szkolenia pracowników, różnorodny asortyment materacy, łóżek, stelaży i poduszek pomagający precyzyjnie dobrać zestaw optymalny dla każdego. Dodatkowo zapraszamy specjalistów, którzy dzielą się z nami i naszymi klientami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Tak jest i tym razem – przez cztery kolejne soboty gościliśmy Kamila Liedke z Poznania, który nas w tych działaniach wspierał swoim doświadczeniem. Podczas rozmów z klientami przekazywał swoje spostrzeżenia, podpowiadał doraźne sposoby na zaradzenie bólowi pleców i karku, sugerował bardzo proste ćwiczenia, a chętnych poddawał szybkiemu zabiegowi ukazującemu stan naszego kręgosłupa w sytuacji rozluźnionych, wypoczętych mięśni. I to wszystko absolutnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!
Podobnie będzie już w najbliższą sobotę: czekamy na Was od 10:00 do 14:00 w naszym Salonie Meblowym EWRO w Lesznie przy Al. Konstytucji 3 Maja 5 (obok McDonald’s).